درباره رسانه مهر وطن

با ۱۰ سال تجربه در کنار شما بودن به عنوان بزرگترین اپراتور خصوصی در زمینه ارائه خدمات تلفن ثابت، به این باور رسیده ایم که اکنون می‌توانیم هرگونه خدمت ارتباطاتی و انتقال داده بر بستر شبکه ثابت و مستقل را با بهترین کیفیت به مقاصد مورد نظر شما برسانیم. چابکی و سرعت عمل ما در تحویل و ارائه سرویس و خدمات پس از فروش مورد توجه بسیاری از استارتاپ‌ها و شرکت‌های بزرگ قرار گرفته است.
 
شرکت رسانه مهر وطن دارنده پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابتFCP به شماره۲۲-۹۴-۱۰۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
ارائه هرگونه خدمت ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه مخابراتی از قبیل خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت، دسترسی به شبکه ملی اطلاعات، توزیع و فروش پهنای باند اینترنت و انتقال و شبکه های اختصاصی، ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی و داده‌ای و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده بخشی از فعالیت‌های شرکت رسانه مهروطن است که مدتی با عنوان ضحی کیش فعالیت کرده است.
اینترنت ADSL ، خدمات ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها، خدمات ویژه مراکز خرید، خدمات ویژه سازمانی، دفترکارمجازی و سرور مجازی، تلفن‌های E1 از پرفروش‌ترین خدمات رسانه مهروطن بوده است.