خدمات اتصال P2P

اینترنت پرسرعت بی‌سیم یا ارتباط نقطه به نقطه (point to point) یکی از سرویس‌های قابل ارائه، در شرکت رسانه مهروطن به کاربران است. خدمات پهنای باند نقطه به نقطه با استفاده از تکنولوژی‌های متنوع از جمله MPLS انجام می‌شود.

اینترنت پرسرعت بی‌سیم یا ارتباط نقطه به نقطه (point to point) یکی از سرویس‌های قابل ارائه، در شرکت رسانه مهروطن به کاربران است. خدمات پهنای باند نقطه به نقطه با استفاده از تکنولوژی‌های متنوع از جمله MPLS انجام می‌شود. سرویس point to point این امکان را فراهم می‌آورد تا علاوه بر ایجاد شبکه پایدار در بین شرکت‌ها و سازمان‌ها بسیاری از مشکلات مربوط به نگهداری شبکه‌های خصوصی مجازی از میان برداشته شود. شرکت رسانه مهر وطن با بهره‌مندی از شبکه فیبرنوری و بیسیم در سراسر ایران آمادگی ارائه این خدمت را به تمامی متقاضیان دارد. عدم وابستگی به مخابرات و ثبات و پایداری از خصوصیات منحصر به فرد ارتباط نقطه به نقطه است.

با استفاده از این نوع اتصال، امکان انتقال ترافیک خصوصی روی شبکه عمومی فراهم می‌شود، در نتیجه دو شبکه خصوصی از طریق یک شبکه عمومی (مانند اینترنت) به هم متصل می‌شوند در حالی که به علت فناوری استفاده شده در خدمات P2P اطلاعات در حال انتقال از دید سایر کاربران محفوظ خواهد بود.

ارائه این خدمت نیاز به برگزاری جلسات کارشناسی جهت نیازسنجی و در نهایت تهیه طرح پیشنهادی مناسب با توجه به شرایط و نیازمندی‌های کاربر دارد.