ارائه راهکار ویژه

با سالها تجریه قادر هستیم تا مبتنی بر نیاز مشتریانمان خدمات ویژه و منحصر به فرد برای آنها ارائه دهیم.

خدمات مرکز داده

ما قادر هستیم تمام خدمات حوزه داده از قبیل ارائه سرورهای اختصاصی و مجازی را به تمام مشتریانمان داشته باشیم

خدمات ارتباطی

رسانه مهر وطن مفتخر است که در تمام زیرشاخه های ارتباطی قادر به ارائه خدمات به هموطنان است.

رسانه مهر وطن

شرکت رسانه مهر وطن، در ادامه بسط و توسعه روز افزون فعالیت های خود در حیطه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با هدف گسترش خدمات ارتباطاتی ثابت و تکرار به روز تجارب موفق خود، با جذب کادری کاردان، پشتیبان و مجرب گام در عرصه خدمت نهاد. با توجه به دانش و تجربه یک دهه فعالیت در زمینه ارائه خدمات تلفن ثابت، زمان را برآن داشت تا این گنجینه اندوخته شده در بستر ارائه خدمات نوین مبتنی بر ارتباطات ثابت، نقش‌آفرینی کند. شرکت رسانه مهر وطن دارنده­ پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) به شماره۲۲-۹۴-۱۰۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نسبت به ارائه هرگونه خدمت ارتباطاتی و انتقال داده بر بستر شبکه ثابت و مستقل از فناوری اقدام می­ نماید.

خدمات رسانه مهر وطن

شرکت رسانه مهر وطن ارائه دهنده سرویسهای مخابراتی ، خدمات تلفن ثابت  (VoIP)و اینترنت پرسرعت به مجتمع‌های تجاری، اداری، مسکونی و همچنین شرکت‌ها و سازمانهای خصوصی و دولتی در بستر ارتباطی تلفن شهری و اینترنت باندپهن است. ارتباط و انتقال داده بر بستر شبکه مخابراتی از قبیل خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت، شبکه ملی اطلاعات، توزیع و فروش پهنای باند اینترنت ، ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده از خدمات شرکت رسانه مهروطن است.

اینترنت پر سرعت VDSL/ADSL2+

ADSL فناوری است که برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت ، طراحی و در اختیار کاربران قرار گرفته است. با بهره گیری از این فناوری کاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از یک خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتی بالا به اینترنت متصل شوند.

خدمات تلفن ثابت

NGN چیست؟ شبکه فعلی شامل سه شبـکه مجزا به نامهای PSTN ، شبکه Wireless (Mobile) ، شبکه دیتا(PSDN) و شبکه هوشمند (IN) می باشد. NGN شبکه ای مبتنی بر IP و مولتی سرویس است که ساختار مدیریت وکنترل واحد دارد و سه شبکه فوق را در یک ساختار عمومیPacket-base یکپارچه می کند.

ایجاد شبکه Public Wi-Fi

مفهوم Public Wi-Fi به مکان فیزیکی اشاره می کند که در آن افراد معمولاً با استفاده از تکنولوژی وای-فای، از طریق یک شبکه ی محلی بی سیم (WLAN) و یک روتر که به سرویس دهنده ی خدمات اینترنت متصل است می توانند به اینترنت دسترسی پیدا کنند. هات اسپات های عمومی امروزه در دنیا در بسیاری از کسب و کار ها مثل کافی شاپ ها برای استفاده ی مشتریانشان در خیلی از مناطق توسعه یافته ی شهری پیدا می شوند

تلفن ثابت بر روی سیم مسی

این خدمات که راهکار تلفن ویژه برج‌ها و مجتمع‌هاست، از طریق سیم مسی و بر روی گوشی‌های تلفن‌ معمول و رایج در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

اینترنت باند پهن

تمامی سازمان ها و شرکت هایی که جهت تامین اینترنت خود ، نیاز به پهنای باند اختصاصی و بدون محدودیت دارند می توانند از راهکارها و خدمات این شرکت استفاده نمایند.

ایجاد زیرساخت فیبر نوری

فیبر نوری یکی از بستر های انتقال داده با سرعت بالا است.امروزه از فیبر نوری در موارد متفاوتی نظیر شبکه های تلفن شهری و بین شهری،شبکه های کامپیوتری و اینترنت استفاده می شود.فیبر نوری رشته ای از تارهای شیشه ای بوده که هریک از تارها ضخامتی معادل تار موی انسان را داشته و از آن برای انتقال اطلاعات در مسافت های طولانی استفاده می شود.

خط مشی کیفیت خدمات

شرکت رسانه مهر وطن، خط مشی کیفیت خود را در قالب اصول عالیه ذیل در چارچوب سیستم مدیریت کیفیت بر پایه استاندارد ISO9001:2015 بیان نموده، تا کلیه همکاران ضمن آگاهی از مفاد مرتبط؛ فعالیت‌های خود را در راستای آن هماهنگ نمایند و در جهت استقرار صحیح آن اهتمام ورزند. این شرکت برای دسترسی به مقاصد یاد شده، محورهای زیر را سرلوحه عملکرد خود قرار می‌دهد:

iso-features

شناسایی و فراهم کردن با ارزش‌ترین سرویس‌های ارتباطی در کشور

تمرکز بر نیازها و انتظارات مشتریان به منظور افزایش رضایت و وفاداری ایشان

پایبندی، تلاش و تعهد مداوم در تمامی ابعاد سازمان و استفاده بهینه از منابع با رویکرد سیستماتیک و فرآیندی

طراحی و ارایه خدمات و محصولات با کیفیت در دسترسی، پایدار و با قابلیت اطمینان در جهت نیازها و خواسته‌های مشتریان

اشتراک گذاری و ارتقای سطح دانش، آگاهی فردی و توانمندسازی کارکنان و همچنین ایجاد فضایی ایده‌آل و ایمن برای خلق ایده های نو از سوی آنان

توسعه بازار از طریق شناسایی و حضور در بازارهای جدید و حرکت به سمت سهم حداکثری از بازار

پیشگیری، شناسایی، کنترل و کاهش ریسک‌های ایمنی و بهداشت شغلی در جهت تعهد به صیانت از ایمنی و بهداشت کارکنان

تعهد به شناسایی و رعایت قوانین و مقررات ملی و بین اللمللی کاربردی متناسب با فعالیت‌ها و خدمات سازمان

تخفیف ویژه پاییز

شرکت رسانه مهروطن با توجه به افزایش استفاده عموم مردم و کسب و کارها از سرویس‌های اینترنتی کلیه خدمات خود را (خدمات تلفن ثابت ، اینترنت پر سرعت یا خدمات انتخابی خود شرکت) تا پایان پاییز ۹۹ با تخفیف ۱۵ درصد در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر…
ادامه مطلب

تفاوت بین نسل‌های مختلف اینترنت

با پیشرفت امکانات و فناوری‌های ارتباطی، نیاز بیشتری به اینترنت با کیفیت و سرعت بالاتر برای ارسال و دریافت فایل های مختلف با کیفیت بالا احساس می‌شود. نسل‌های اینترنت هم پا به پای پیشرفت‌های این دوره رشد کردند و هر نسل نسبت به نسل قبل با سرعت بیشتری در اختیار…
ادامه مطلب

چند روش ساده برای اینترنت بهتر

یکی از مسائلی که کاربران اغلب با آن درگیر هستند نوسانات سرعت اینترنت و مشکلات ناشی از آن است. سرعت اینترنت به عوامل زیادی بستگی دارد. میانگین سرعت اینترنت هر کشور و شرکتی که از آن خدمات اینترنت دریافت می‌کنید از عوامل مهمی هستند که بر رضایت و یا عدم…
ادامه مطلب

تفاوت اینترنت ADSL و VDSL

VDSL شکل اختصاری عبارت Very-high Speed Digital Subscriber Line است. در واقع تفاوت این دو فناوری از Very-high Speed نشات می‌گیرد.در نتیجه VDSL دارای سرعت بالاتریست.
ادامه مطلب

نظرات برخی از مشتریان رسانه مهر وطن

در بخش زیر می توانید نظرات برخی از مشتریان رسانه مهر وطن را مشاهده کنید.

در چند سال گذشته به جهت تامین خدمات پهنای باند مجمتع از خدمات شرکت رسانه مهر وطن استفاده کرده ام که همواره خدمات قابل اعتمادی را عرضه کرده است.

در دوران کرونا با توجه به دورکار شدن کارکنان شرکتمان با بهرمندی از خدمات تلفن ثابت و VOIP شرکت رسانه مهر وطن نه تنها خللی در کارهای شرکت وارد نشد و حتی تیم پشتیبانی توانست بازدهی بالاتری داشته باشند.

شرکت رسانه مهر وطن توانست با ارائه بسیار سریع و دقیق خدمات فیبر نوری بخش مهمی از توسعه شرکت راهکار پژوهان آینده را فراهم آورد که از این رو مراتب قدردانی و تشکر خود را تقدیم می کنم.

مریم محمودی
آتیه سازان جوان